Teslimat Koşulları

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişiniz, teslimat adresinizin, kargo departmanımıza olan uzaklığına göre, kargo şirketi tarafından, 1-3 gün içerisinde size teslim edilir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size iletişim bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden lütfen iletişim bilgilerinizi doğru ve eksiksiz şekilde doldurunuz. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından "Miori Tekstil" garantisi ile size teslim edilecektir. Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir.

Miorionline.com, on-line alışveriş sitesidir. Aynı anda birden fazla kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenebilmektedir. Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün, stoklarmızda tükenmiş ise size bilgi verilip ücretiniz iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.