Garanti ve İade Koşulları

Ürün İade Koşulları
Websitemiz'den satın aldığınız ve kullanmadığınız ürünlerde, ürünü teslim aldıktan sonra en geç 7 gün içerisinde iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. İade ve değişim için bize gönderilen ürünler, ekibimiz tarafından titizlikle incelenmektedir. Ürünün kullanıldığına dair bir belirtiye rastlandığı takdirde iade ve değişim yapılmaz, paket size ödemeli olarak geri kargolanır.
Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren yine en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Garanti Koşulları
Tüm ürünlerimiz firmamızın garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün kullanıma bağlı olarak deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.